Вечір пам’яті

Як всі ми добре знаємо Друга світова війна ступила на поріг нашої країни уже нині далекого 22 червня 1941 року. Пройшло 76 років з тих пір, але ми і досі пам’ятаємо хто тоді прийшов на нашу землю, для чого і якою ціною обійшовся нам захист рідної землі. Та ми перемогли! Перемогли тоді, переможемо неодмінно і в сучасній новій неоголошеній війні, ще згадаємо і вшануємо наших нинішніх героїв.

Але поки мова про ту страшну війну, про тих наших героїв, які полягли в роки війни і які вижили, але уже здебільшого теж залишили нас. Ми маємо їх шанувати і пам’ятати.

Отож 24-го червня у суботу в Краслянах відбувся концерт пам’яті… Завітав до нас в гості із сусіднього Ладана квартет талановитих артистів.

Відкрив вечір пам’яті голова сільської ради Р.М. Ювченко разом із маленьким талановитим місцевим артистом Артемом Бодько піснею Марка Бернеса “Журавлі”. Потім Артем порадував численних глядачів сольною піснею під власний акомпанемент, за що, до речі, отримав грошову винагороду від “Агрікор Холдинг”. Далі уже продовжили концертну програму учасники художньої самодіяльності Ладанського будинку культури. Вони порадували місцеву публіку своїми піснями на військову тематику, а також нагадали сторінки історії рідного краю. Під час виконання пісні “Бухенвальдський Набат” весь зал піднявся і вшанував пам’ять загиблих воїнів.

Закінчився вечір пам’яті словами подяки учасникам Ладанського будинку культури від директора Краслянського будинку культури Людмили Одарич. Вдячні глядачі оплесками проводжали талановитих артистів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *