Відкрився дошкільний навчальний заклад «Ромашка»

З вірою, надією та любов’ю до кожної дитини 30 вересня 2016 року у с. Краслянах Прилуцького району відкрився дошкільний навчальний заклад «Ромашка». Садочок знаходиться в пристосованому приміщенні, розрахований на 15 місць (одну різновікову групу).

Різнокольорові повітряні кульки, весела музика, задоволені малюки, схвильовані батьки, почесні гості і величезна кількість подарунків – все свідчило про знаковість події для жителів села Красляни.

В урочистій церемонії відкриття дитячого садка «Ромашка» взяли участь запрошені гості: Валентина Ковтун – голова Прилуцької райдержадміністрації, Наталія Єгорова – заступник голови Прилуцької районної ради, Микола Бобренко – начальник відділу освіти Прилуцької райдержадміністрації та інші.

Усі присутні після традиційного перерізання стрічки, оглянули приміщення, познайомилися з умовами перебування дітей, поспілкувалися з вихованцями.

Символічно, що така чудова подія сталася в день християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, тож бажаємо вихованцям та педагогічному колективу нового садочка натхнення, миру та любові.

2 коментаря для “Відкрився дошкільний навчальний заклад «Ромашка»”

  1. Так, згоден. Така школа і майже нікому не потрібна. Добре, що хоч для садочка ще використовується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *